Ads 

پرس های هیدرولیکی Hydraulic Presses


پرسهای هیدرولیکی و تکنولوژی Deep drawing بر روی ورق های فلزی

پرسهای هیدرولیکی شرکت گالدابینی دارای بالاترین سطح کیفیت در تولید قطعات با شکل و اندازه و وزن مختلف هستند. رنج وسیعی از پرس ها و دستگاههای Trimming beading به این شرکت امکان می دهند تا بتواند بهترین راه حل را برای شکل دهی ورق های فلزی پیشنهاد نموده و بسیاری از نیازهای کشش ورق را در مورد فولاد و آلومینیم برای تولید لوازم خانگی برآورده نماید ( قطعات الکتریکی ، اجاق و سینک و ...).

شرکت گالدابینی قادر است خط تولید اتوماتیک شامل قالبها ، تجهیزات جابجایی، واحدهای کاری روباتیک برای Trimming و Beading و Punching را ارایه نماید.

خطوط پرس و دستگاههای Trimming به شرح زیر هستند:پرسهای هیدرولیکی با فریم C شکل و 4 ستونی
Ads


پرسهای هیدرولیک با فریم C شکل و چهار ستونی برای فرم دهی به روش Deep Drawing:

با استفاده از تکنولوژی محاسباتی پیشرفته FEM ( Finite Element Modeling)  و استفاده وسیع از CAD هر پرس هیدرولیک برای نیاز خاص طراحی میگردد تا اینکه عملکرد و طرحی را که از آن انتظار میرود برآورده نماید.
سیستم های پیچیده هر نوع الاستیسیته را با استفاده از Strain Gauge ها کنترل می کند. نقاط بحرانی ساختار در داخل محدوده های پروژه قرار دارند و استحکام ساختار در هر دو مدل C فریم و چهار ستونه حفظ میگردد.

مفهوم ویژه باز بودن و فشرده بودن، پرسهای این شرکت را بصورت ویژه ای برای استفاده در خط تولید قابل انعطاف می سازد.
 

 • پرسهای هیدرولیک C فریم

شرکت گالدابینی پرسهای C فریم را برای عملیات کششی با ظرفیت های 63 تن و 70 تن برای هرنوع قطعه کار آلومینیم، فولاد ، Stainless steel و آلیاژهای خاص طراحی مینماید.
 

 • پرسهای هیدرولیک 4 ستونه

رنج وسیعی از پرسهای 4 ستونه تا ظرفیت 1500 تن با راندمان بالا موجود می باشد. این راندمان بالا مدیون تکنولوژی ترکیبی سروموتورها و درایو ها، پمپهای پیستون با جابجایی متغیر و شیرهای تناسبی می باشد.
 ماشینهای Trimming و Beading
Ads


دستگاههای trimming-beading شرکت گالدابینی دارای مشخصه های متمایز کننده ای هستند:

 • سرعت کاری بالا و دقت با استفاده از اسپیندل با درایو الکترونیکی کوپل شده
 • انعطاف کاربردی بالا با واحد عملیاتی به منظور انجام دادن عملیات مختلف به ترتیب با یکبار تنظیم
 • ابزارگیر با ball lenear guide
 • تعوض سریع ابزار، ابزار میتواند بیرون ماشین پیش تنظیم گردد و اسپیندل دارای رنج وسیعی از سرعتهای کنترل شده بروش الکترونیکی میباشد
 • قرارگرفتن آسان در خط تولید اتوماتیک با استفاده از manipulator و یا جابجا کننده های خارجی


خطوط تولید اتوماتیک Automatic Production Lines

Ads


ترکیب بین پرسهای هیدرولیک، اتوماسیون ( تغذیه اتوماتیک دستگاه و جابجایی قطعه کار و...) و تجربه میتواند باعث ایجاد خطوط تولید بهینه ای برای کاربردهای مختلف در صنعت گردد. همچون:

 • لوازم خانگی ( اجاق گاز و وسایل)
 • انواع قابله و درب آنها
 • زود پز
 • صنایع اتوموبیل
 • کپسول آتشنشانی
 • فیلترها
خطوط تولید اتوماتیک زیادی توسط گالدابینی نصب گردیده اند. به عنوان مثال:

خطوط تولید نیمه اتوماتیک برای تولید بدنه فیلتردر سایزهای مختلف با استفاده از پرسهای هیدرولیک C فریم 63 تن به همراه یک سیستم باز کنند کویل ورق ، سیستم تابگیری به روش رول، سیستم روغنکاری رولر، و سیستم تغذیه کننده پنوماتیک.

تجهیزات جانبی مختلفی تعبیه شده اند که کمک میکنند بتوان بهترین راه حل را برای پروسه کشش ارایه نمود.
سیستم اتوماتیک تغییر قالب، سیستم نگهدارنده براکت های قالب، سیستم تغذیه کننده کویل ورق ، سیستم قفل کننده قالب، سیستم روغن کاری رولر، سیستم انبار قطعات خام، سیستم های انتقال


کابردها
کاربردهای بسیار زیادی در فیلد لوازم خانگی، وسایل اطفاء حریق، سیلندرهای گاز، سینک های آشپزخانه، لوازم الکتریکی خانگی، فیلترها ، همچنین برای قطعه سازان صنایع اتوموبیل وجود دارد. در زیر تعدادی از کاربردها در زمینه صنایع شکل دهی فلزات ذکر گردیده اند. همچنین گالدابینی قادر است بر اساس نیاز هر مشتری راه حل خاص برای آن مشتری ارایه نماید. مانند سیستم تهویه، قطعات نا متقارن ( آنتنهای پارابولیک)، قطعات خام با ضخامت بالا، برش قطعات فورج شده، تانکر و محفظه ، رفلکتورهای فوق بیضوی، فورم های Stainless steelAds

صنایع هوا فضا

شکل دهی سرد قطعات مربوط به بخش هوافضا بر روی پرسهای هیدرولیک با استفاده از سیستم انعطاف پذیر و تغییر اتوماتیک قالب

علاوه بر این شرکت گالدابینی قادر است پرسهای هیدرولیکی را ارایه نماید که تنها بر روی یک ماشین هم کشش بروش معمول دو یا سه حرکتی را انجام دهد و همچنین عملیات الاستوفورمینگ که در تولید قطعات هوافضا کاربرد دارد را به انجام رساند.
 Ads

صنایع اتوموبیل

پرس 630 تن با میز 2800X1400 به ساخت قطعات اتوموبیل همچون سیستم کیسه هوا و اجزاء بدنه خودرو بروش قالبهای مرحله ای اختصاص داده شده است. پرسهای شرکت گالدابینی انعطف لازم برای تولید قطعات با شکلهای نا منظم را تضمین مینمایند.

پرسهای هیدرولیک این شرکت میتوانند کابردهای متنوعی را در صنایع اتوموبیل پوشش دهند. مانند:
پرس هیدرولیک 400 تن با میز 2500x1300 مناسب برای ماشینکاری پلتفورم خودروهای تجاری ( قطعات کاملاً غیر متقارن)
 

Ads

تجهیزات اطفاء حریق

تعداد زیادی عملیات کششی برای تولید بدنه و بخش انتهایی بسیار طولانی کپسولهای اطفاء حریق وجود دارد که بر روی پرس هیدرولیک در سه مرحله انجام میشود. علاوه بر این شرکت گالدابینی خط تولید اتوماتیک برای تولید کپسولهای اطفاء حریق ارایه مینماید که میتوانند از طریق ایستگاه کاری از راه دور با تیرژ تولید 400 نصفه کپسول در هر ساعت کنترل شوند. 

Ads

تولید اجزاء لوازم خانگی و بدنه زودپز

پرسهای هیدرولیک شرکت گالدابینی راه حلهای متنوعی را برای تولید زودپز و لوازم خانگی فراهم میسازد.

 • تولید بدنه استیل و درب قابله با استفاده از خط تولید اتوماتیک : انتقال و جابجایی اتوماتیک، پرس هیدرولیک C فریم دو مرحله ای، ماشین Trimming-beading هیدرولیک یونیورسال با کنترل الکترونیکی ( سه عملیات مختلف در یک زمان شامل Trimming و پلیسه گیری و flanging )
 • تولید اجزاه و قطعات لوازم خانگی مانند رویه اجاق گاز بر روی پرس کشی deep drawing با ظرفیت 600 تن با Cycle time برابر با 2.7 ثانیه برای هر قطعه
 • خط تولید اتوماتیک بدنه زودپز با شکل بیضوی
 • خط تولید اتوماتیک بدنه زودپز و درب آن

 

بازدید از دیگر محصولات شرکت گالدابینی:

دستگاه تابگیری Straighteing Machine

دستگاه تست مواد Material Testing Machines


بازدید از سایت شرکت گالدابینی و دریافت اطلاعات بیشتر

بازدید از کانال شرکت گالدابینی در یوتیوب و مشاهده ویدئو دستگاهها

مشاهده فیلم معرفی شرکت گالدابینی در یوتیب