Ads


شرکت REA ایتالیا واقع در شهر تورین سازنده انواع دستگاههای بخارشوی صنعتی از نوع ثابت و یا متحرک برای تمیزکردن ، چربی زدایی و ضدعفونی کردن سطوح با استفاده از بخار آب تحت فشار 10 الی 12 بار، با دمای 150 درجه و استفاده همزمان از مواد شوینده می باشد. کاربردهای دستگاهای بخارشوی ساخت شرکت REA در صنایع مختلف همچون صنایع مکانیک جهت شستشو و تمیز کردن انواع ماشین ابزار و دستگاهها و ماشین آلات صنعتی و گریس زدایی و از بین بردن چربی و کثیفی سطوح ماشین آلات و قطعات تولیدی؛ همچنین در صنایع غذایی و داروسازی و آرایشی و بهداشتی و بیمارستانها و آشپزخانه های صنعتی برای شستشو و تمیزکردن ماشین آلات و دستگاههای خط تولید و ضد عفونی کردن و از بین بردن میکروب ها و باکتری ها با بخار 150 درجه تحت فشار می باشد. 

مزیت دستگاه بخارشوی نسبت به دستگاه شستشو با آب (واترجت) در آن است که اولاً فشار آب در دستگاه واترجت در حدود 30 بار و یا بالاتر بوده که ممکن است باعث ایجاد آسیب به دستگاهها و یا سطوح گردد در حالی که فشار بخار خروجی در دستگاه بخارشوی صنعتی برابر با 10 الی 12 بار می باشد و آسیبی به دستگاهها و سطوح وارد نمی نماید. همچنین سطوح بلافاصله پش از شستشو با دستگاه بخارشوی خشک میشوند در حالی که پس از شستشو با آب لازم است تا آب و مواد حاصل از شستشو به نحوی از محل جمع آوری گردند. همچنین دمای 150 درجه بخار باعث از بین رفتن میکروبها و باکتری ها از سطوح گردیده در حالی که در شستشو با آب این مزیت وجود ندارد. بدلیل خشک شدن سریع سطوح پس از شستشو با بخار میتوان از این دستگاه برای شستشو و تمیز کردن تابلوهای برق و تجهیزات الکتریکی به راحتی استفاده نمود. بدلیل فشار 12 بار بخار هیچ آسیبی به اتصالات الکتریکی در تابلوهای برق وارد نمیشود و تجهیزات الکتریکی بلافاصله پس از اتمام شستشو خشک شده و قابل استفاده خواهند بود.

دستگاههای بخارشوی صنعتی ساخت شرکت REA امکان اتصال همزمان به جاروبرقی صنعتی جهت مکش و برداشتن چربیها و آلودگی هایی که با فشار بخار شسته و ازسطوح جدا میگردند را دارا می باشند.

جزییات فنی دستگاههای بخارشوی صنعتی REA به همراه تجهیزات جانبی قابل انتخاب برای دستگاهها، همچنین کاربردهای این دستگاهها در صنایع مختلف در زیر معرفی گردیده اند.


AdsAds


                                                               AdsAdsAds                     بازدید از سایت شرکت REA ایتالیا جهت کسب اطلاعات بیشتر

مشاهده ویدئو های دستگاهها و عملیات بخارشویی از سایت یوتیوب

بازدید از کانال تلگرام REA جهت مشاهده ویدئوها و اطلاعات بیشتر https://t.me/REA_Steamcleaning